Důležité informace pro rodiče žáků II. stupně - AKTUALIZOVÁNO

Aktualizováno 26. 6. 2020

Vážení rodiče,
od 8. 6. 2020 bude umožněna přítomnost žáků II. stupně ve škole. Vzhledem k přísným hygienickým opatřením mohou být žáci pouze v maximálně patnáctičlenných skupinách.  VEŠKERÉ ROZDĚLENÍ DO SKUPIN MAJÍ NA STAROST TŘÍDNÍ UČITELÉ! Z kapacitních a personálních důvodů budou vzdělávací a socializační aktivity organizovány následujícím způsobem:
- každá třída bude docházet dvakrát týdně na blok 4 vyučovacích hodin (nástupy budou rozfázovány od 8.15 do 8.35, odchody od 11.15 do 11.35)
- v rámci těchto hodin budou zařazeny socializační aktivity (třídnická hodina s třídním učitelem) a vzdělávací aktivity (konzultace zaměřené na objasnění a upevnění učiva, možnost uzavřít hodnocení vzdělávání za uplynulé pololetí)
- žáci se v době docházky mohou přihlásit na oběd, ten bude zajištěn ihned po ukončení bloku
- při prvním vstupu do školy musí žák předložit čestné prohlášení (ke stažení ZDE)

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE ZDE

ROZVRH HODIN, ZAČÁTKY A KONCE VYUČOVÁNÍ ZDE

Abychom mohli žáky rozčlenit do skupin, je nutné, abyste třídním učitelům prostřednictvím žákovské knížky do 1. 6. 2020 sdělili, zda Vaše dítě za těchto podmínek do školy nastoupí. Prosíme, abyste napsali i v případě, že o tuto formu vzdělávání nebudete mít zájem, aby Vás třídní učitelé nemuseli telefonicky kontaktovat.
Zvlášť apelujeme na žáky, kteří měli problémy při plnění povinností v rámci distanční výuky, aby této možnosti využili.

S pozdravem

PaedDr. Milena Honsová, ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...