BĚŽEC VYSOČINY ZAVÍTAL DO NAŠÍ ŠKOLY

BĚŽEC VYSOČINY ZAVÍTAL DO NAŠÍ ŠKOLY

BĚH KARLA HAVLÍČKA BOROVSKÉHO 

V pátek 15. října 2021 se uskutečnil již předposlední soutěžní závod letošního ročníku BV. Celkem 115 účastníků (73 dospělých a 42 mladších 18 let) zavítalo tentokrát do Havlíčkova Brodu s cílem okusit premiérovou trať, která vedla malebnými zákoutími parku Budoucnost.

S nástrahami členitého terénu si podle očekávání nejlépe poradil třebíčský borec David Nezveda, jenž absolvoval čtyřokruhový závod ve výborném čase 36:25. O více než dvě minuty za ním zaostal stříbrný Marek Páral ze Žďáru nad Sázavou a celkové třetí místo si připsal zkušený humpolecký atlet Libor Eremka.

V ženách se výtečně dařilo bývalé žákyni pořadatelské ZŠ V Sadech Ladě Dvořákové (dříve Novákové), která proťala pomyslnou cílovou pásku dvouokruhové trati v čase 19:06. Druhým místem potvrdila stoupající formu jihlavská kometa Lucie Sárová a pro bronz si spíše v tréninkovém tempu doběhla polenská Olga Krčálová, jež se soustředila především na sobotní maraton v Třeboni.

Na závěr bych touto cestou rád poděkoval všem, bez kterých by se tento závod nemohl uskutečnit.  Především městu Havlíčkův Brod za štědrou dotační injekci ve výši 20 000 Kč, dále pak paní ředitelce Mileně Honsové za dlouhodobou aktivní podporu, pedagogům, žákům, kamarádům i známým za pomoc při organizaci a v neposlední řadě také skvělým fanouškům za úžasné povzbuzování. yesyesyes

Mgr. Vratislav Libánský, hlavní organizátor závodu

Převzato z FB profilu autora, upraveno

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZÁVODU: ZDE

FOTOGALERIE: ZDE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...