Vzpomínkové akce k výročí sametové revoluce zahájeny

V letošním roce uplyne již 30 let od sametové revoluce v tehdejším Československu. Události, které nakonec vedly k pádu totality a k postupné demokratizaci země, si budou připomínat žáci naší školy prostřednictvím různých akcí a kulturních programů.
Vzpomínkové akce k výročí sametové revoluce zahájeny

Dnes jsme celý vzpomínkový blok zahájili zajímavou besedou v Krajské knihovně Vysočiny, během níž spisovatel a novinář Zdeněk Ležák seznámil žáky 9. ročníku s událostmi vedoucími k rozpadu tzv. východního bloku v roce 1989. Pro názornější pochopení zvolil velmi vděčnou kombinaci mluveného slova a komiksu.

Děkujeme tímto Krajské knihovně Vysočiny za bezplatné zprostředkování besedy.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...