Vítězkou hokejové tipovačky se stala Šárka z 9. ročníku

Vítězkou hokejové tipovačky se stala Šárka z 9. ročníku

30. 5. 2019

Přesně 50 soutěžících se zapojilo do tradiční tipovačky na výsledky českého národního týmu na MS v ledním hokeji. Soutěž, v níž se rozdávaly ceny ve třech kategoriích, byla po celou dobu velmi napínavá, i když už po prvních zápasech bylo prakticky rozhodnuto o vítězce, kterou se stala nadšená sportovní fanynka Šárka Aubrechtová z 9. ročníku. Jedinou kaňkou na celé akci byl pokus o podvádění, ten však rozhodčí včas odhalili a viníka následně diskvalifikovali.

 

Šárce gratulujeme a zde přinášíme podrobnější výsledky:

 

Kategorie I -  učitelky, učitelé a další zaměstnanci školy

1. - 2. místo: Jan Kletečka, Vratislav Libánský - 8 bodů

3. místo: Dana Šťovíková - 7 bodů

 

Kategorie II - žáci

1. - 3. místo: Marek Doležal, Michal Novák, Tomáš Rojka (všichni z 9. ročníku) - 8 bodů

 

Kategorie III - žákyně

1. místo: Šárka Aubrechtová (9. ročník) - 11 bodů

2. - 3. místo: Barbora Pešková, Petra Satrapová (8. ročník) - 9 bodů

 

 

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...