Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

při příležitosti zahájení nového školního roku mi dovolte, abych Vás pozdravila jménem svým i jménem všech kolegů. Těšíme se na Vás 1. 9. 2022 v 8.10, kdy se společně sejdeme a přivítáme. Hned následující den se třídní učitelé budou celé dopoledne věnovat svým žákům v rámci třídnických hodin. Sejdete se se spolužáky a zavzpomínáte i na prázdniny, protože od pondělí 5. 9.  již bude probíhat výuka dle rozvrhu.

Pevně doufám, že letošní školní rok proběhne v klidu a výuka nebude ničím narušována. Vím, že mnohým z Vás dělá starosti současná energetická situace a bojíte se, jak v zimě zvládneme výuku. Chtěla bych Vás ujistit, že žádné omezení výuky se neplánuje. Ve spolupráci se zřizovatelem máme zajištěn dostatek finančních prostředků na úhradu cen energií. Touto cestou zřizovateli velmi děkuji za vstřícnost a ochotu. Ráda potvrzuji, že školství je pro naše zastupitele opravdu prioritou.

Mohu Vám za nás všechny slíbit, že pro děti uděláme maximum. Těšíme se i na spolupráci s rodiči.

PaedDr. Milena Honsová, ředitelka školy

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...