Slavnostní zahájení školního roku 1. 9. 2020 a další organizační pokyny pro rodiče a žáky na následující období

Aktualizováno 31. 8. 2020
Slavnostní zahájení školního roku 1. 9. 2020 a další organizační pokyny pro rodiče a žáky na následující období

Vážení rodiče,

jsme moc rádi, že letošní školní rok můžeme zahájit bez zásadních omezení. Velmi se na všechny těšíme a doufáme, že provoz školy bude takový, na jaký jste byli zvyklí v době před koronavirovou krizí.

Uveřejňujeme informace k organizaci slavnostního zahájení dne 1. 9. 2020

1. třídy:

V době od 7.45 do 8.10 budou před budovou školy vždy 2 učitelky (1 učitelka při příchodu z parku, 1 učitelka při příchodu ze Žižkovy ulice) s viditelným označením příslušné první třídy, které u sebe soustředí děti a rodiče této třídy.  V 8.10 odvedou děti a rodiče do učebny. Prosíme, aby si navštěvníci školy vydezinfikovali u vchodu ruce.

Vlastní slavnostní zahájení proběhne v nové tělocvičně za přítomnosti členky Rady města Ing. Ivany Mojžyškové. V rámci slavnostního aktu dostanou naši malí žáčci od ředitelky školy čepici s logem a také drobný dárek od zřizovatele a Krajského úřadu KV.

2. - 9. třídy:

Zahájení školního roku bude již tradičně v jednotlivých třídách s třídními učiteli od 8.10 do 8. 55. 

NOVĚ

Prosíme nejen rodiče, ale i všechny ostatní, aby respektovali zákaz vstupu veřejnosti do školy. U šaten bude zajištěn dohled nad žáky, v prvních týdnech zde budou přítomny i vychovatelky školní družiny (rodiče zazvoní a příslušná vychovatelka si dítě u vchodu přebere, totéž bude platit při vyzvedávání dítěte ze školní družiny) a třídní učitelky 1. stupně (své žáky si odvedou do třídy). Další dozorující učitelé budou dbát na to, aby se děti v šatnách zbytečně neshlukovaly a plynule odcházely do tříd.

Třídy I. stupně budou mít rozfázované přestávky, abychom minimalizovali vzájemný kontakt mezi třídami. Stejně budeme postupovat i při výdeji oběda. 

Na stránkách školy budou 7. září 2020 zveřejněny aktualizované kontakty a konzultační hodiny jednotlivých učitelů. Prosíme rodiče, aby upřednostňovali online komunikaci, pokud přesto vznikne potřeba komunikovat s učitelem osobně, je třeba si předem domluvit schůzku a ve škole použít roušku.

Při vyřizování úředních záležitostí doporučujeme využít online komunikaci. V případě nutné osobní návštěvy ve škole využívejte následující úřední hodiny: denně od 6.30 do 7.45 a ve středu od 13.45 do 14.30 (opět je třeba ve škole použít roušku).

Školní jídelna bude přihlášeným strávníkům vydávat obědy v čase od 10.00 do 12.00.

 

Věřím, že příjemná atmosféra prvního školního dne přetrvá i ve dnech následujících a děkujeme, že nám pomůžete chránit bezpečnost našich dětí. Těšíme se na Vás.

 

PaedDr. Milena Honsová a kolektiv všech zaměstnanců ZŠ V Sadech

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...