Skvělý Jirka Kábela v republikovém finále OVOV

Skvělý Jirka Kábela v republikovém finále OVOV

5. - 7. 9. 2018

Vynikajícího úspěchu dosáhl žák současné 8. A Jiří Kábela, když se v loňském školním roce probojoval až do celorepublikového finále soutěže OVOV (ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ). Na začátku letošního září se tak mohl vypravit do Brna, kde ho čekala pověstná "třešnička na dortu" v podobě poměření sil s těmi nejlepšími.

A Jirka se neztratil ani ve finále, neboť v konkurenci 69 závodníků obsadil úžasné 29. místo.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů. Zároveň touto cestou děkujeme i paní učitelce Zapaľačové + panu učiteli Vránovi za cenné trenérské rady a pedagogický doprovod.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA  ZDE

FOTO

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...