Školní fórum na ZŠ V Sadech navštívil také pan místostarosta

Školní fórum na ZŠ V Sadech navštívil také pan místostarosta

16. 5. 2019

Základní škola V Sadech uspořádala v místní tělocvičně opět po roce Školní fórum.

Paní ředitelka nejprve přivítala všechny účastníky - vybrané zástupce žáků 5. až 8. tříd - a seznámila je s tím, jak škola řešila jejich požadavky z loňského roku. Děti se poté rozdělily do 6 týmů a pod vedením paní učitelky Feltlové a Zapaľačové diskutovaly o nových návrzích na zlepšení chodu školy, ale i o tom, co se jim u nás líbí. Následoval vědomostní test a krátce před 11. hodinou přivítali účastníci vzácnou návštěvu v podobě pana místostarosty Vladimíra Slávky, který se nejprve se všemi pozdravil a poté shrnul, jak se vypořádalo město Havlíčkův Brod se zlepšovacími návrhy účastníků loňského fóra. 

Následovala další tvořivá práce žáků, kteří postupně skládali mozaiku nápadů, tentokrát na téma: "Co se mi v našem městě líbí, co bych chtěl naopak změnit?". Každá skupina představila ve finále své nápady a pan místostarosta o nich s jednotlivými mluvčími živě diskutoval.

 

Pokud Vás zajímá, co naše žáky ve škole i ve městě nejvíce trápí, případně co nejvíce oceňují, neváhejte se podívat do připravené fotogalerie.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...