Školní rok 2015/2016

Informace o projektech – Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560

1) Výzva 56: Jazyková gramotnost – podpora učitelů a žáků

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.0081

Délka trvání projektu: 1. 7. 2015 – 31. 12. 2015

Rozpočet projektu celkem: 984 827,00 Kč

Klíčové aktivity projektu:

  • Čtenářské dílny  - vytvoření tematických plánů pro čtyři ročníky, každý z nich obsahuje nejméně 10 hod. čtenářských dílen
  • Zahraniční jazykový kurz pro učitele – krátkodobý / minimálně 10 denní / intenzivní kurz pro učitele – zúčastní se 5 učitelů, místo – Londýn
  • Zahraniční jazykově vzdělávací pobyt pro žáky – krátkodobý / minimálně 5 denní / jazykově vzdělávací pobyt pro žáky, zúčastní se 40 žáků, místo – Velká Británie, Margate

2) Výzva 57: Technické a komunikační dovednosti – DUHA 2

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/57.0894

Délka trvání projektu: 1. 9. 2015 – 31. 12. 2015

Rozpočet projektu celkem: 463 204,00 Kč

Klíčové aktivity projektu:

  • Rozvoj technických dovedností žáků na 2. stupni ZŠ – vytváření žákovských výrobků na základě plánu rozvoje technických dovedností a následné vyhodnocení (zapojeno minimálně 15 žáků)
  • Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků ZŠ – vzdělávání učitelů ZŠ v práci s technickými materiály zaměřené na rozvoj technických dovedností žáků ZŠ v polytechnické výchově
  • Individualizovaný rozvoj ústních komunikačních dovedností učitelů v anglickém jazyce formou blended learningu – učitel se vzdělává formou kombinovaného interaktivního výukového systému zaměřeného prioritně na rozvoj ústních komunikačních dovedností v anglickém jazyce
  • Rozvoj individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém jazyce formou blended learningu – podpora rozvoje individuálních ústních komunikačních dovedností žáků v anglickém jazyce formou řízené, kombinované a individualizované výuky (blended learning) na základě přirozené posloupnosti jednotlivých fází osvojování anglického jazyka, tj. poslech – mluvení – čtení – psaní

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...