SBOR OŘÍŠEK - VÁNOČNÍ KONCERT 2021

SBOR OŘÍŠEK - VÁNOČNÍ KONCERT 2021

Vážení a milí rodiče,
prožíváme druhou neděli adventní a při té příležitosti mi dovolte, abych Vám za celý sbor Oříšek poslal malé předvánoční překvapení. Moc jsme se těšili, že se konečně po dvou letech s mnohými z Vás shledáme na vánočních koncertech. Plánovali jsme Vám představit obměněný sbor plný nových zpěváků a muzikantů. Bohužel nám "covidový" osud zasadil na konci listopadu další tvrdou ránu a veškeré vánoční koncerty jsme byli nuceni zrušit. Proto jsme se rozhodli, že Vám letošní vánoční koncert nahrajeme a zprostředkujeme online formou. Nahrávání proběhlo minulý víkend a já Vám níže zasílám odkaz ke shlédnutí. Budeme šťastní, pokud si v předvánočním shonu najdete chviličku a koncert si pustíte. Třeba tak alespoň na okamžik společně zapomeneme na těžkosti, které v poslední době prožíváme.

ODKAZ:
https://youtu.be/QEu8TjCyHSc

Děkujeme za podporu a budeme se na Vás těšit na jarních koncertech, které snad proběhnou již opravdu naživo.

Krásnou druhou neděli adventní.
Za celý sbor Oříšek
Jan Kletečka

P.S.: Omlouváme se za horší kvalitu zvuku v úvodním proslovu.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...