Prezenční výuka pro žáky 1. a 2. ročníku a další změny od 18. 11. 2020

Vážení rodiče,

na základě vládního rozhodnutí se od středy 18. 11. 2020 vrací do školy žáci 1. a 2. ročníku, prezenční výuka těchto dětí bude obnovena v plném rozsahu dle rozvrhu (omezení platí pouze v hodinách tělesné a hudební výchovy).

PREZENČNÍ VÝUKA ŽÁKŮ 1. A 2. ROČNÍKU (18. - 20. 11. 2020) podrobný manuál ZDE

Žáci a zaměstnanci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. V rámci prezenční výuky bude pravidelně zařazován pobyt žáků na čerstvém vzduchu (např. místo výuky TV či HV).

Žáci 3. – 9. ročníku se i nadále budou vzdělávat distanční formou (včetně online hodin). Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze 1 žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomný zákonný zástupce žáka. O organizaci rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka. Pokud bude konzultace žákovi stanovena, je pro něj povinná.

Od 18. 11. 2020 bude rovněž obnoven provoz školní jídelny, a to následujícím způsobem:

Žáci 1. a 2. ročníku se budou stravovat v době od 12.00 do 13.00, všechny děti budou mít obědy automaticky přihlášeny (pokud tedy dítě na oběd chodit nebude, je nutné obědy odhlásit nejpozději do 9.00)

Žáci 3. – 9. ročníku se mohou rovněž stravovat, a to v době od 13.00 do 14.00, ale individuálně si musí obědy přihlásit.

NOVĚ!!!

Právě jsme obdrželi z MŠMT upřesnění k výdeji obědů pro žáky na distanční výuce. Obědy budeme vydávat do jídlonosičů, které si žák přinese, a to pouze v době od 13.00 do 14.00. Po domluvě s vedoucí školní jídelny upřesňujeme, že oběd lze přihlásit nejpozději do středy 18. 11. 2020 do 7.00.
Výdej do jídlonosičů se týká výhradně žáků na distanční výuce (3. - 9. ročník), žáci na prezenční výuce (nyní 1. a 2. ročník) se musí stravovat v jídelně.

Omlouvám se za časté změny, ale informace z MŠMT jsou neustále doplňovány. Snažím se na ně reagovat co nejrychleji.

Žáci a ostatní strávníci mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky (s výjimkou doby konzumace stravy).

Školní družina pro žáky 1. a 2. ročníku bude zajištěna v plném rozsahu (od 6.00 do 17.30). Bude dodržena podmínka homogenity skupiny žáků jedné třídy.

 

S přátelským pozdravem

PaedDr. Milena Honsová, ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...