Představujeme Vám učitelky budoucích 1. tříd

Školní rok 2021/2022 

 

1. A - Mgr. Daniela Mezerová

1. B - Mgr. Milena Brožová

1. C - Mgr. Hana Langová

 

Do 1. tříd nastupují zkušené učitelky, které dovedly své žáky v letošním školním roce do 5. ročníku. Strávily s nimi 5 krásných let a nyní se těší na naše budoucí prvňáčky. A protože se jich nemohou dočkat, připravují pro své nové žáčky přípravný kurz "PŘEDŠKOLÁČEK". Zde se budou moci děti se svou paní učitelkou seznámit, poznají své nové spolužáky a zjistí, že se školy nemusí bát a mohou se do ní těšit.

Víme, že velká změna čeká nejenom děti, ale i rodiče, připravujeme také pro ně neformální setkání s třídními učitelkami, kde budou mít možnost zeptat se na vše, co je zajímá.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...