PŘEDPOSLEDNÍ ZÁVOD LETOŠNÍHO BĚŽCE VYSOČINY ZAVÍTAL DO SADŮ

PŘEDPOSLEDNÍ ZÁVOD LETOŠNÍHO BĚŽCE VYSOČINY ZAVÍTAL DO SADŮ

BĚH KARLA HAVLÍČKA BOROVSKÉHO - 2. ROČNÍK

V pátek 14. října 2022 se sjelo celkem 112 účastníků Běžce Vysočiny do Havlíčkova Brodu, kde na ně čekal městský závod zasazený do romantického prostředí parku Budoucnost.
Po dětských bězích u rybníka Obora následovala hlavní část programu, kdy se mužské i ženské osazenstvo ve věku od 14 do 83 let vydalo na poměrně náročnou okruhovou trať o délce 2,5 km.

Mezi "čtyřokruhovými" muži nakonec zvítězil nestárnoucí Jaroslav Vítek z Batelova, když se mu podařilo absolvovat závod v čase 38:47. O 11 vteřin za ním skončil domácí favorit Jiří Brychta, který si vedle celkového stříbra připsal i zlato ve své kategorii! Třetí příčku pak vybojoval stále se lepšící Jiří Nevoral z Nové Včelnice (40:05).

Mezi "dvouokruhovými" ženami, kterých se tentokrát sešlo 13, kralovala hlinecká Jana Klimešová (23:06), když za sebou s přehledem nechala stříbrnou Kláru Kubínovou z Rantířova (24:01). Z bronzového stupínku se nakonec mohla radovat členka domácí Jiskry Zuzana Beránková (24:28).

Velké poděkování patří MĚSTU HAVLÍČKŮV BROD za poskytnutí štědré dotace na závod ve výši 20 000 Kč, dále ZÁKLADNÍ ŠKOLE V SADECH v čele s paní ředitelkou Milenou Honsovou za poskytnutí zázemí a v neposlední řadě všem dalším, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na organizaci této akce - bez Vás bychom to nedali!

 

Již podruhé si tedy můžeme říci: MÁME ZA SEBOU KARLA! smileysmileysmiley

 

Mgr. Vratislav Libánský, ředitel závodu

Převzato z FB profilu autora, upraveno

 

FOTOGALERIE ZDE

KOMPLETNÍ VÝSLEDKOVÁ LISTINA ZDE

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...