POKRAČOVÁNÍ DISTANČNÍ VÝUKY OD 2. 11. 2020 - důležité informace

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že původní termín návratu dětí do škol nebude dodržen a v současné chvíli nám nikdo není schopen sdělit, kdy se situace zlepší, přistupujeme k plošnému zavedení přímé online výuky.

Dle metodického doporučení MŠMT pro vzdělávání distančním způsobem zavádíme od příštího týdne přímou online výuku v rozsahu maximálně 1 hodina/den pro I. stupeň a maximálně 3 hodiny/den pro II. stupeň.

 

Zde najdete rozpis výuky na 48. týden

 

I. stupeň:

V pondělí 2. 11. 2020 rozešlou třídní učitelky přístupové údaje a podrobnější informace (1. a 2. třídy mohou tyto informace dostat o něco později). Nyní v rozvrhu najdete pouze časy, konkrétní předměty vám upřesní TU.

Instruktážní video "Jak se připojit ke službě Meet" ZDE

II. stupeň:

V rozvrhu naleznete časy i konkrétní předměty pro jednotlivé třídy. Systém přihlašování bude obdobný, jako tomu bylo při přihlašování do kurzů v učebnách Classroom. Žákům před každou hodinou přijde pozvánka k účasti na Meet a po rozkliknutí budou automaticky přihlášeni. Požadované vybavení: PC – musí mít kameru + mikrofon, nebo notebook, tablet či chytrý mobilní telefon… (většinou toto vybavení již mají).

Pokud nemáte žádné z těchto zařízení, nebo máte problém s přístupem k internetu, kontaktujte třídního učitele. Ten se vám společně s vedením školy pokusí ve vaší situaci pomoci.

Přímá online výuka je povinná, absenci žáků bude třeba omlouvat.

ŠKOLNÍ DRUŽINA A KLUB:

Od 9. 11. 2020 připravujeme přímá online setkávání jednotlivých oddělení ŠD a ŠK se svými vychovatelkami a vychovatelem. Zároveň vám na webových stránkách školy bude k dispozici zásobník her a jednoduchých nápadů, které budou inspirací, jak je možné trávit s dětmi tyto nevlídné podzimní dny. Budou to jednoduché náměty, které děti zvládnou určitě i samy. Vše bude samozřejmě dobrovolné.

ŠKOLNÍ JÍDELNA:

Od 2. 11. 2020 byl ukončen provoz školní jídelny z důvodu nedostatečného počtu strávníků. Všichni žáci byli automaticky ze stravování odhlášeni.

Přejeme všem pevné zdraví a vzájemně si držme pěsti, aby se nám přímá online výuka dařila, poslouchala nás technika a hlavně aby se děti co nejdříve vrátily do škol.

PaedDr. Milena Honsová, ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...