Pojďte běhat do Sadů

Vážení rodiče, milí žáci,

srdečně Vás zveme na BĚH KARLA HAVLÍČKA BOROVSKÉHO, který se uskuteční v pátek 15. října 2021. Závod byl již v loňském roce zařazen do seriálu regionální soutěže BĚŽEC VYSOČINY, ale z důvodu pandemie COVID-19 se nemohl uskutečnit.

Trasa hlavního závodu, který startuje v 16.45, povede parkem Budoucnost, přičemž start a cíl budou před budovou ZŠ V Sadech (naše škola jako spolupořadatel akce poskytne všem účastníkům zázemí).

Součástí sportovního odpoledne budou i doprovodné závody pro děti (starty podle kategorií jsou naplánovány na 16.10 a 16.25). Pro všechny účastníky pak bude připraveno drobné občerstvení, pro medailisty jednotlivých kategorií rovněž věcné ceny. Více informací k celé akci naleznete ZDE.

Těšíme se na Vaši účast.

 

Aktualizované propozice ZDE

Mapa hlavního závodu ZDE

Mapa závodu pro děti ZDE

Mapa závodu pro nejmenší účastníky (3 - 6 let) ZDE

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁVODNÍKY: z důvodu protiepidemických opatření je možné přihlásit se do závodu pouze online formou na stránkách www.bezecvysociny.cz (výjimku mají pouze předškolní děti, které mohou rodiče přihlásit na místě, a to nejpozději 15 minut před startem).

Online přihlášku bude možné vyplnit od pondělí 11. 10. 2021 do pátku 15. 10. 2021 (do 12.00).

Děkujeme za pochopení.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...