Ozdravný pobyt našich nejmenších

Ozdravný pobyt našich nejmenších

23. 2. - 29. 2. 2020

V neděli 23.února jsme odjeli s prvňáčky do Jedlové na náš první ozdravný pobyt na horách. Pobytu se zúčastnili rodiče s dětmi z 1. ročníku. Deště jsme se nezalekli a náladu jsme si zkazit nenechali. Navštívili jsme Rychnov, vykoupali se v bazénu, zajeli jsme do Deštného do keramické dílny a dali jsme si něco dobrého v "Kozím chlívku". Další den už nám začalo chumelit a my jsme si mohli užít i bezva lyžování. Nezapomněli jsme ani na školní povinnosti a po lyžování jsme si při učení odpočinuli. Večerní program byl také moc zábavný. Vyráběli jsme jmenovky na dveře se sněhuláky, soutěžili jsme, vytvořili jsme i vládce Orlických hor - Rampušáka a Kačenku, zatančili jsme si na karnevalu i pyžamové párty. Měli jsme se opravdu skvěle! Moc děkuji všem dětem a rodičům za skvělou atmosféru během našeho pobytu!!!

Mgr. Radka Pecková, vedoucí akce

 

Více snímků naleznete ZDE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...