Okresní kolo OVOV

Okresní kolo OVOV
První jarní den byl pro naši školu obzvlášť úspěšný. Naši žáci se v rekordním počtu zúčastnili okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Letošního kola se celkově zúčastnilo necelých 300 žáků, což je pravděpodobně nejvíce ze všech okresních kol.
Družstvo ve složení: Aneta Navrátilová, Denisa Navrátilová, Marie Čápová, Eliška Šotolová, Sebastian Průša, Tomáš Kratochvíl, Vítek Krejčí a Denys Tsys zvítězilo z celkového počtu 18 týmů a postupuje do krajského kola v Třebíči. Druhý tým obsadil v silné konkurenci 13. místo.
Jednotlivci:
Denisa Průšová - 1. místo
Erika Kušnírová - 1. místo
Sebastian Průša - 2. místo
Marie Čápová - 2. místo
Aneta Navrátilová - 2. místo
Monika Čapková - 3. místo
Petr Kasal - 3. místo
I ostatním soutěžícím se v silné konkurenci dařilo. Blahopřejeme a budeme držet palce v krajském kole, kam postoupila i většina umístěných jednotlivců.
 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...