Mimořádné opatření MZ k ochraně obyvatelstva

Vážení rodiče,

s odvoláním na mimořádné opatření MZ Vás prosíme, aby od čtvrtka 25. 2. 2021 byly děti ve škole vybaveny ochrannými prostředky dýchacích cest. Pro děti do 15 let je doporučena zdravotnická obličejová maska (chirurgická rouška) nebo obdobné prostředky (nanoroušky). Není tedy možné, aby děti nosily pouze látkové roušky. Pro děti do 15 let se nevyrábí vhodná velikost respirátorů, proto je MZ v této věkové kategorii nedoporučuje.

Prosíme, aby každé dítě na prezenční výuce mělo k dispozici dvě roušky na den a sáček na jejich odkládání.

Opatření na ochranu dýchacích cest při vstupu do budovy se týká také zákonných zástupců dětí, návštěvníků školy a dětí na distanční výuce, které si chodí pro oběd (ochrana dýchacích cest: respirátor, chirurgická rouška, nanorouška).

Děkujeme za pochopení.

 

PaedDr. Milena Honsová, ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...