Historický úspěch v ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ

Historický úspěch v ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ

Ve středu 20. února vyrazilo sedm statečných bojovníků naší školy na půdu havlíčkobrodského gymnázia, aby se tu utkali v klání okresního kola ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDY. V něm dosáhli naši žáci historického úspěchu, když se dvěma z nich podařilo ve své kategorii zvítězit a postoupit do krajského kola. FILIP KUBEŠ ze 6. ročníku obsadil 1. místo v kategorii A, KRISTÝNA FIDROVÁ z 9. ročníku potom 1. místo v kategorii C. Nutno říci, že i ostatní naši bojovníci (Petr Novotný, Filip Culek, Albert Vojáček, Matouš Borský a Tomáš Zvolánek) předvedli skvělý výkon a dosáhli krásných umístění. Oběma postupujícím nesmírně gratulujeme a už nyní se těšíme na jejich další klání, tentokrát v krajském kole, které se uskuteční 20. března 2019 ve Žďáru nad Sázavou.

 

DĚKUJEME!
Jan Kletečka

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...