Fyzika je zábava aneb O distančce jsme nezaháleli

Aktualizace 15. 6. 2021
Fyzika je zábava aneb O distančce jsme nezaháleli

19. 5. 2021

Fyzika může být pro děti velká zábava, a to nejen v době prezenční výuky. Důkazem je soutěž Vím proč, které se zúčastnili pod vedením paní učitelky Široké také někteří žáci naší školy. Cílem bylo natočit video s nějakým zajímavým pokusem a umístit ho na kanál YouTube. 

Nyní Vám představíme dvě zajímavá videa našich žaků - v prvním případě bude Štěpánka Brejchová ze 6. ročníku experimentovat s magnetickou cívkou a elektromagnetem, v případě druhém se pokusí Terezka Vašáková ze 7. třídy o výrobu oxidu uhličitého.

Pokus Štěpánky Brejchové ZDE

Pokus Terezky Vašákové ZDE

NOVĚ

Pokus Dominika Mušky ZDE

Pokus Tomáše Zvolánka ZDE

Pokus Matěje Hampla ZDE

 

Přihlášky do této soutěže se uzavírají 31. května. Do 1. července vybere odborná porota nejlepší videa, jejichž autoři budou odměněni hodnotnými cenami. Tak budeme držet palce.

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...