European Money Quiz 2023 - v celorepublikovém finále obsadila dvojice deváťáků úžasné 5. místo!

22. 3. 2023

První jarní středu se uskutečnilo online finále soutěže European Money Quiz 2023, do kterého se dostalo celkem 333 dvojic z celé České republiky. Žáci měli za úkol v co nejkratším čase vyřešit náročné úkoly z oblasti finanční gramotnosti a zástupci naší školy dokázali, že se v nepřehledném světě peněz rozhodně neztratí.

Přímo excelentního výsledku dosáhla dvojice Tereza Vaňková - Matyáš Jinek, která skončila na fantastickém 5. místě. Dobře si však vedly i další týmy: Tereza Šandová a Tomáš Erdene obsadili 39. příčku, Tomáš Chlubný s Davidem Vaněčkem pak skončili 58.

Všem účastníkům gratulujeme a zároveň děkujeme paní učitelce Široké za vzornou přípravu žáků na tuto soutěž.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...