DŮLEŽITÁ INFORMACE

Vážení rodiče,

jsme rádi, že byl schválen projekt "Stavební úpravy ZŠ V Sadech", díky kterému vznikne v prostorách půdy 8 nových učeben a také zázemí pro školní klub a kabinety.
Realizace projektu bude zahájena 9. 10. 2023, potrvá 15 měsíců a samozřejmě si vyžádá organizační změny. Z bezpečnostních důvodů musíme uzavřít celé třetí patro a změnit přístup do školy. Proto budou přípravné třídy a 6. C přesunuty do budovy AZ Centra na Rubešově náměstí a ostatní třídy umístěny ve zbylých podlažích naší budovy.
V příloze zasíláme situační plánek s vyznačenými změnami v přístupových cestách.
Jsme si vědomi, že nás všechny čeká náročné období, ale mohu Vás ujistit, že uděláme maximum, aby výuka probíhala bez problémů a v nastavené kvalitě.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

SITUAČNÍ PLÁNEK ZDE