Doučování žáků o jarních prázdninách

Vážení rodiče,

velice mě mrzí, že včera večer vláda rozhodla o tom, že návrat dětí do školy zatím není možný. Z tohoto důvodu nemůžeme organizovat doučování ve škole, protože bychom porušili vládní nařízení. Z výsledků dotazníkového šetření vyplynulo, že zájem o online doučování je naprosto minimální (v průměru méně než 1 dítě na třídu), proto je centrálně organizovat nebudeme. Pokud přesto máte zájem o konzultace, obraťte se přímo na konkrétního učitele, se kterým si domluvíte individuální termín. Z výše uvedených důvodů nebude v provozu ani školní družina a jídelna.

Naše představy byly úplně jiné, ale bohužel v dnešní době nelze plánovat asi vůbec nic. Informace se k nám dostávají prostřednictvím médií, což naší práci příliš nepomáhá.

Zatím vůbec nevíme, jak bude situace vypadat po jarních prázdninách, proto, prosím, sledujte naše webové stránky a zprávy v žákovských knížkách. Jakmile to bude možné, určitě prezenční doučování žákům nabídneme.

Děkuji za pochopení a přeji Vám, abyste si o jarních prázdninách odpočinuli.

 

S pozdravem

PaedDr. Milena Honsová, ředitelka školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...