Do Sadů zavítal předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský

Do Sadů zavítal předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský

31. 10. 2019

V rámci vzpomínkových akcí k 30. výročí sametové revoluce zavítal do naší školy JUDr. Pavel Rychetský, předseda Ústavního soudu ČR. 

Osmdesátiminutová beseda s vybranými žáky 8. - 9. ročníku i částí učitelského sboru proběhla ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Autentické vyprávění pana doktora, který rád zavzpomínal na dramatické události roku 1989, připomněl význam Charty 77 či ozřejmil smysl Ústavního soudu ČR, ocenili posluchači dlouhým potleskem, krásnou květinou i drobným upomínkovým předmětem.

Velice si vážíme toho, že nám pan předseda věnoval kousek ze svého drahocenného času, a přejeme mu do dalších let mnoho zdraví a optimismu.

FOTOGALERIE ZDE

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme

loader Načítám...