Dnes je pátek 23. 8. 2019 a svátek má Sandra

Vítězství kluků z 9. A v soutěži LEGO Robot

Vítězství kluků z 9. A v soutěži LEGO Robot

V pátek 8.2. se konala soutěžní přehlídka LEGO Robot, kterou letos v pilotním ročníku uspořádal pro základní školy a gymnázia Kraj Vysočina spolu se společností BOSCH Diesel Jihlava. Účastnilo se jí 15 týmů ze šesti škol.

PETR NOVOTNÝ a ALEŠ STRNAD si zvolili náročnou volnou kategorii, kde mohly týmy stavět vlastní konstrukci, avšak pohyblivou a vydávající zvuky. Porotu zaujali svým metacím vozem - nadčasovým designem, důvtipným přístupem k mechanismu zametání a porota ocenila i prezentační schopnosti konstrukčního týmu.

 

(převzato z http://m.kr-vysocina.cz/vismo5/dokumenty2.asp?id_org=450008&id=4093413)

 

BLAHOPŘEJEME!!!

FOTO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny