Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Úspěch v recitační soutěži

Úspěch v recitační soutěži

14. 3. 2017

Měsíc březen je opravdu štědrý na úspěchy našich žáků v různých soutěžích či olympiádách. Výjimkou nebylo ani okresní kolo RECITAČNÍ SOUTĚŽE, které se konalo v Ledči nad Sázavou, a to zejména zásluhou Viktorie Čechové, žákyně 7. B, jež suverénně ovládla svou kategorii a s přehledem postoupila do krajského kola v Třebíči. Hezký výsledek zaznamenala i Magdalena Lišková z 3. D, která obsadila bronzový stupínek, a snažila se i Markéta Maljarová z 9. B, i když se ve své kategorii nakonec neumístila.

 

Všem děvčatům patří náš obdiv a Viki gratulujeme k postupu!

 

Shrnutí výsledků našich žákyň:

Magdalena Lišková ( 3. D) – 3. místo a náhradnice pro krajské kolo v 1. kategorii

Viktorie Čechová ( 7. B) – 1. místo a postup do krajského kola ve 3. kategorii

Markéta Maljarová ( 9. B) – neumístila se ve 4. kategorii


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny