Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Projekt ke 100.výročí vzniku Československa

Projekt ke 100.výročí vzniku Československa

Dne 15.10. se žáci 8.ročníku v rámci předmětu Mediální výchova zúčastnili programu ,,Novinářem za I.republiky", který pořádá Muzeum nové generace ve Žďáře nad Sázavou. Na začátku byli seznámeni s dobou I.republiky (politika, kultura). Potom se z nich stali redaktoři (včetně šéfredaktorů), kteří tvořili vlastní stránku novin se zajímavými informacemi z domova i ze světa z té doby.

FOTO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny