Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Přespolní běh - okresní kolo

Přespolní běh - okresní kolo

Dne 23.9. se konalo okresní kolo přespolního běhu v Chotěboři. Družstvo mladších dívek (Jíchová, Aubrechtová, Pavlasová, Čejková, Rázlová, Krejčová) získalo 1.místo a postupuje do krajského kola, které se koná 13.října. Družstvo starších děvčat (Svobodová, Kubátová, Trbušková, Borovská, Beránková, Myšičková) obsadilo 2.místo a také postupuje. Družstvo mladších chlapců (Eisenvort, Krupauer, Rázl M., Rázl A., Kábela, Svoboda) si také zajistilo  postup z 2. místa. Starší chlapci (Valíček, Novák, Dočkal, Šimánek, Synecký, Němec) obsadili 3.místo. V jednotlivcích získala Veronika Jíchová a Valentýna Svobodová 1.místo, Adam Valíček 3. místo Jakub Eisenvort 3.místo.

Foto zde


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny