Představujeme Vám učitelky budoucích 1. tříd

Školní rok 2020/2021

Mgr. Markéta Nosková (rozená Bockschneiderová)

• délka praxe:  8 let
  • aktivní cvičitelka aerobiku – na naší škole vede kurzy pro děti i dospělé
  • absolventka kurzu „Učím (se) rád v 1. třídě“
  • využívá moderní metody výuky (práce s digitálními učebními materiály, činnostní učení)
  • rodiče oceňují zejména příjemné vystupování a vytváření klidné pracovní atmosféry ve třídě

Mgr. Ivana Šmídová

• délka praxe:  29 let
  • organizuje sportovně ozdravné pobyty s výukou AJ
  • vedoucí polytechnického kroužku (práce se stavebnicemi ROTO, MERKUR, LEGO TECHNIC…)
  • využívá moderní metody výuky (práce s digitálními učebními materiály, činnostní učení, projektová výuka)
  • rodiče oceňují zejména vstřícné jednání a dlouholeté zkušenosti, rovněž klidný, ale důsledný přístup k dětem

Mgr. Kamila Provazníková Ryvolová

• délka praxe:  9 let
  • vytváří vlastní webové stránky třídy
  • využívá moderní metody výuky (metoda CLIL – částečné využití AJ i při výuce ostatních předmětů, dochází k osvojování přirozeným způsobem)
  • rodiče oceňují zejména vytváření tvůrčí atmosféry ve třídě, dále vstřícnou a rychlou komunikaci i umění naslouchat dětem

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Co dnes vaříme