Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Páťáci na exkurzi v hlavním městě

Páťáci na exkurzi v hlavním městě
11. 10. 2018

Dnes jsme si to na exkurzi v Praze moc užili. Bylo opravdu nádherné počasí. Jeli jsme vlakem z HB do Prahy na hlavní nádraží, pak tramvají na Újezd a vyjeli jsme lanovkou na Petřín. Zasmáli jsme se v zrcadlovém bludišti a nasvačili se pod rozhlednou. Následovala procházka historickou Prahou - kolem Strahovského kláštera a Lorety na Pražský hrad, kde jsme viděli střídání stráží. Poté jsme navštívili Starý královský palác, katedrálu sv. Víta a Zlatou uličku. Nakonec jsme došli na Karlův most, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí a kolem Prašné brány jsme to vzali zpět na nádraží.

 

Žáci 5. B + 5. C

 

Fotogalerie ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny