Dnes je pondělí 25. 9. 2017 a svátek má Zlata

Kurzy angličtiny

Cambridge English pro děti ZŠ V Sadech

Vážení rodiče,

na ZŠ V Sadech se konají kurzy Cambridge English pro děti od 3. do 9. tříd. Jedná se o přípravné kurzy k mezinárodním jazykovým zkouškám, které organizuje Evropské centrum jazykových zkoušek ve spolupráci s Univerzitou Cambridge. Děti se mohou v případě zájmu zúčastnit těchto zkoušek, které se konají každým rokem na jaře v Havlíčkově Brodě. Nižší úrovně zkoušek slouží k ověření  jazykových dovedností dětí a motivaci k dalšímu učení se jazyku od úrovně KET (cca 7./ 8.-9. třídy), dále se jedná o zkoušky uznávané po celém světě při přijetí ke studiu či do zaměstnání. Výsledky testů hodnotí Univerzita Cambridge, která po vyhodnocení zasílá dětem certifikáty s výsledky.

V kurzech jsou používány kvalitní, pro děti poutavé materiály Cambridge English, kurzy jsou zaměřené na praktické použití jazyka, jednotlivé úrovně kurzů navazují na učivo probírané v jednotlivých ročnících. Cena kurzu: 1700,- Kč/25 lekcí, cena učebnic dle úrovně kurzu.

Bližší informace: Mgr. Alena Trnavská, tel. 608372214, e-mail: havlickuvbrod@elec.eu.

www.elec.eu