Dnes je neděle 15. 9. 2019 a svátek má Jolana

EU peníze školám

Škola je zapojena do projektu EU peníze školám – DUHA, CZ 1.07/1.4.00/21.3716

V rámci tohoto projektu jsme mohli zakoupit 5 počítačů, 1 ultrabook, 6 noteboooků, 6 laserových tiskáren, 5 dataprojektorů, 5 interaktivních tabulí, jazykovou laboratoř a WIFI (tím jsme pokryli bezdrátový příjem internetu po celé škole), datakabinet a školení pro pedagogické pracovníky.

Učitelé vytvořili a odpilotovali v naší škole 1260 digitálních učebních materiálů (63 sad) ve formě programů na interaktivní tabule, pracovních listů i písemných prací. Využití našly v přemětech: matematika, český jazyk a literatura, anglický jazyk, dějepis, zeměpis, fyzika, chemie, přírodopis, informatika, pracovní vyučování ve třídách I. i II.stupně.   

 

Všechny DUMy jsou uloženy a jsou k dispozici na naší škole.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny