Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Čepicování s panem starostou

Čepicování s panem starostou

3. 9. 2018

ZŠ V Sadech přivítala nový školní rok již tradičním čepicováním prvňáčků, které se uskutečnilo v budově nové tělocvičny. Přesně v 8.45 zahájila slavnostní akt paní ředitelka Honsová společně se starostou města Havlíčkův Brod Janem Teclem. Po několika milých větách na úvod došlo na samotné čepicování a naši nejmenší byli za doprovodu školní hymny pasováni na opravdové školáky.

 

Fotogalerie ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny