Dnes je středa 19. 12. 2018 a svátek má Ester

Žijeme spolu aneb Napříč generacemi

Vážení rodiče, drazí prarodiče, milí (spolu)žáci,

jsme tým mladých lidí do 26 let, který si dal za cíl propojit rodinné vazby a posílit mezigenerační vztahy v dnešní uspěchané době.

Srdečně Vás proto zveme na akci s názvem "Žijeme spolu aneb Napříč generacemi", která se uskuteční v pátek 24. listopadu 2017 od 15 hodin v prostorách naší školy.

A na co se můžete těšit?

Celý program zahájí vystoupení stále populárnějšího pěveckého sboru Oříšek, následovat bude soutěž tříčlenných rodinných týmů v několika disciplínách. Týmy se utkají v pečení podzimního štrúdlu, tvoření zdravého talíře, poznávání stromů podle listů, správné recyklaci, vytváření tangramů, pohybových hrách, mezigeneračním vědomostním kvízu a dalších zábavných aktivitách.

Dojde k vytvoření čtenářských koutků, do kterých mohou týmy darovat nepotřebnou knihu.

Nejlepší tři týmy získají věcné ceny. Odměna čeká na každého účastníka.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si celé páteční odpoledne báječně užijeme.

Členky organizačního týmu:

Eva Stehlíková, učitelka