Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Záložky do knih

Záložky do knih

12. 12. 2014

Naše škola se v letošním roce zapojila do mezinárodního projektu Záložka do knih spojuje školy: má oblíbená kniha. Cílem bylo navázání kontaktu mezi českými a slovenskými školami a zároveň podpora čtenářství prostřednictvím výměny záložek do knih. Spolupracovali jsme s bratislavskou ZŠ Milana Hodži (www.zsmh.sk) a partnerství se opravdu vydařilo. Děti z obou škol vytvořily krásné záložky, slovenští kolegové nám rovněž zaslali dopisy od dětí a drobné upomínkové předměty, za což jim srdečně děkujeme. Věříme, že obdobná spolupráce bude pokračovat i v dalších letech.

 

FOTOGALERIE - předávání záložek na ZŠ V Sadech (CZ)

 

FOTOGALERIE - předávání záložek na ZŠ Milana Hodži (SK)


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny