ZAJIŠTĚNÍ VÝUKY A DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE NA OBDOBÍ UZAVŘENÍ ŠKOLY

Poslední aktualizace: 18. 3. 2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádným opatřením MZ a MŠMT věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím. Pevně věřím, že společnými silami se nám podaří celou situaci zvládnout. Děkuji za spolupráci.

1) VÝUKA

Výuka bude zajištěna prostřednictvím výukových materiálů, které naleznete na stránkách školy (www.zssady.cz) v sekci UČEBNÍ MATERIÁLY (přístupné od středy 18. 3. 2020).

K domácímu procvičování uvolnila nakladatelství FRAUS a NOVÁ ŠKOLA zdarma elektronické učebnice minimálně na dobu 30 dnů. Odkazy na tyto i další vzdělávací zdroje, které mohou využívat žáci a jejich rodiče, naleznete ZDE

Zatracená čeština: https://www.jsemdoma.online/ - odkaz na stažení výukové aplikace pro Windows 10 (na 1 měsíc zdarma).

Procvičovací testy SCIO - ČJ a M pro 3. - 9. ročník (zdarma): ZDE

Jakékoli Vaše dotazy k zadávaným úkolům můžete Vy i Vaše děti konzultovat s příslušným učitelem prostřednictvím elektronické žákovské knížky či mailu (mailové adresy učitelů naleznete na stránkách školy v sekci KONTAKTY).

Každý výukový materiál bude obsahovat také doporučení, do kdy ho má žák vypracovat či odevzdat (úkoly lze učitelům zasílat na mail, lze také využít schránku u vchodu školy – v tomto případě napište, kterému učiteli je materiál určen).

Pokud z objektivních důvodů nebude možné úkoly průběžně odevzdávat, přinesou je děti bezprostředně po zahájení běžné výuky.

2) ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

Máme připravenou elektronickou verzi žádosti. Pokud pošlete podklady (tzn. jméno, příjmení a třídu dítěte), zašleme Vám námi připravený formulář zpět. Formulář si vytisknete a předáte zaměstnavateli.

Podklady k žádosti zasílejte na: info@zssady.cz

Informace k čerpání ošetřovného: ZDE