Dnes je pátek 25. 5. 2018 a svátek má Viola

Žáci 3. C na návštěvě u paní místostarostky

13. 10. 2017

V rámci prvouky navštívili žáci 3. C pod vedením paní učitelky Šimoníčkové městské infocentrum a obdrželi zde několik map a prospektů do výuky. Náhoda tomu chtěla, že se po cestě potkali s paní místostarostkou, která je hned ochotně pozvala na radnici. Děti se směly podívat do starostovy pracovny a zábavnou formou si vyzkoušely, jak fungují volby. Nadšení třeťáčci vybrali demokratickým hlasováním ze svých řad několik zástupců, kteří se alespoň na chvíli mohli stát městskými zastupiteli. Na závěr příjemného setkání se všichni společně vyfotografovali, žáci poděkovali za přijetí a pak už se vydali zpátky do školy, kde je čekal výborný oběd.

Děkujeme touto cestou paní místostarostce Ivaně Mojžyškové za ochotu a spolupráci.