Dnes je pátek 19. 10. 2018 a svátek má Michaela

Vyhodnocení výtvarné soutěže

28. 6. 2017

Poslední červnovou středu se ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Havlíčkův Brod slavnostně vyhlašovaly výsledky výtvarné soutěže, která byla uspořádána u příležitosti Okresní výstavy králíků, holubů a drůbeže. Mladí výtvarníci ze všech havlíčkobrodských základních škol  se velmi snažili a odevzdali porotě nádherná díla, ale všichni vyhrát nemohli. Komise nakonec vybrala tři nejlepší práce z každé školy a jejich autoři byli pozváni společně s řediteli a učiteli na slavnostní vyhlášení. Ostatním žákům poslala paní místostarostka za odměnu alespoň drobnou sladkost. Předseda okresní organizace Českého svazu chovatelů pan Bouma nejprve všem poděkoval za jejich aktivity a pak již došlo na samotné předávání cen.

Za naši školu byli oceněni tito žáci:

1. místo - Tomáš Topolovský (1. C)

2. místo - Aneta Navrátilová (1. A)

3. místo - Adriana Zemanová (1. C)

Nejlepší mladí výtvarníci z každé školy obdrželi dárky, vítězové si odnesli ještě krásné poháry. Všichni zúčastnění byli na závěr slavnostního dopoledne pozváni k panu starostovi, který s nimi krátce promluvil a poblahopřál jim. Před rozloučením přišla na řadu i společná památeční fotografie.

FOTOGALERIE ZDE