Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Vyhodnocení výtvarné soutěže

Vyhodnocení výtvarné soutěže

28. 6. 2017

Poslední červnovou středu se ve velké zasedací místnosti Městského úřadu Havlíčkův Brod slavnostně vyhlašovaly výsledky výtvarné soutěže, která byla uspořádána u příležitosti Okresní výstavy králíků, holubů a drůbeže. Mladí výtvarníci ze všech havlíčkobrodských základních škol  se velmi snažili a odevzdali porotě nádherná díla, ale všichni vyhrát nemohli. Komise nakonec vybrala tři nejlepší práce z každé školy a jejich autoři byli pozváni společně s řediteli a učiteli na slavnostní vyhlášení. Ostatním žákům poslala paní místostarostka za odměnu alespoň drobnou sladkost. Předseda okresní organizace Českého svazu chovatelů pan Bouma nejprve všem poděkoval za jejich aktivity a pak již došlo na samotné předávání cen.

 

Za naši školu byli oceněni tito žáci:

 

1. místo - Tomáš Topolovský (1. C)

2. místo - Aneta Navrátilová (1. A)

3. místo - Adriana Zemanová (1. C)

 

Nejlepší mladí výtvarníci z každé školy obdrželi dárky, vítězové si odnesli ještě krásné poháry. Všichni zúčastnění byli na závěr slavnostního dopoledne pozváni k panu starostovi, který s nimi krátce promluvil a poblahopřál jim. Před rozloučením přišla na řadu i společná památeční fotografie.

 

FOTOGALERIE ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny