Dnes je neděle 21. 4. 2019 a svátek má Alexandra

Víkend otevřených zahrad s Oříškem - fotogalerie

Víkend otevřených zahrad s Oříškem - fotogalerie

9. června 2018 se v rámci mezinárodní akce VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD otevřela pro širokou veřejnost také školní zahrada při ZŠ V Sadech. Poděkování patří všem návštěvníkům, kteří se během sobotního horkého dne přišli zchladit do stínu zahrady, skvělým průvodkyním Lucii Gašperákové i Elišce Uchytilové a samozřejmě pěveckému sboru Oříšek, který zde pod vedením Honzy Kletečky vykouzlil řadu krásných písní.

 

Fotogalerie z akce ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny