Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Vánoční koncert Oříšku

Vánoční koncert Oříšku

16. 12. 2013 proběhl v klášterním kostele svaté Rodiny již tradiční předvánoční koncert pěveckého sboru Oříšek. Diváci se ve zcela zaplněném sále zaposlouchali do známých i méně známých vánočních písní či koled, a mohli tak alespoň na chvíli zapomenout na všední problémy, starosti a shon -  tolik typický pro předvánoční čas. Všichni účinkující byli odměněni bouřlivým potleskem a na konec přišla řada i na malé překvapení, když se tóny závěrečné písně rozezněly ve ztemnělém kostele za doprovodu svící a malé "laserové show".

Děkujeme našim zpěvákům z 1. - 9. tříd, sbormistrům, hudebnímu doprovodu, zvukaři i dalším lidem, kteří se na přípravě celého koncertu podíleli.

 

Další snímky přinášíme ve fotogalerii.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny