Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Úspěchy ve vědomostních soutěžích

Úspěchy ve vědomostních soutěžích

LEDEN - ÚNOR 2017

V letošním školním roce se naše škola může pochlubit velmi dobrými výsledky žáků ve vědomostních soutěžích. Žákyně 7. C Maria Anabella Milillo suverénně ovládla okresní kolo OLYMPIÁDY Z ANGLICKÉHO JAZYKA, do krajského kola však bohužel postoupit nemohla, neboť se v této kategorii nevypisuje. Další úspěch zaznamenal žák 9. A Daniel Kolář, který obsadil 3. místo v okresním kole DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY. Skvělý bodový zisk mu navíc otevřel brány i do krajského kola v Pelhřimově. Dan měl i trochu smůly, když mu k obdobnému úspěchu v ZEMĚPISNÉ OLYMPIÁDĚ chyběl pouhý půlbodík. Největšího úspěchu tak zatím dosáhla Kristýna Fidrová ze 7. B, která svého staršího spolužáka "pomstila" a z 1. místa postoupila ve stejné soutěži do vysněného "kraje", jenž se uskuteční druhý jarní den ve Žďáře nad Sázavou.

 

Všem soutěžícím gratulujeme a těšíme se na další pěkná umístění.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny