Dnes je neděle 26. 5. 2019 a svátek má Filip

Úspěch naší žákyně v Logické olympiádě

Úspěch naší žákyně v Logické olympiádě

3. 11. 2017

První listopadový pátek se v budově havlíčkobrodského gymnázia uskutečnilo krajské kolo Logické olympiádyPetra Zajíčková z 5. B, která byla naším "želízkem v ohni", dosáhla velmi pěkného výsledku, když obsadila mezi "krajskou elitou" výborné 27. místo. Tato soutěž je mezi žáky stále oblíbenější, o čemž svědčí fakt, že se do letošního (již sedmého) ročníku přihlásilo celkem 61 284 soutěžících z 3 014 škol.

 

Petro, gratulujeme!

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny