Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Učitelé vs. žáci

Učitelé vs. žáci

19. 12. 2014

Poslední den před vánočními prázdninami byl zakončen dvěma zápasy, ve kterých proti sobě nastoupili učitelé a žáci. Krátce po dvanácté hodině se ve staré tělocvičně odehrálo volejbalové utkání a ve stejnou dobu změřili své síly v nové tělocvičně také fotbalisté. Celá akce byla především pro pobavení, přesto dodejme, že volejbalové vítězství vybojoval žákovský výběr (doplněný paní učitelkou Zapaľačovou - pozn. redakce), fotbalové klání tentokrát skončilo zaslouženou remízou 4:4.

Všem účastníkům z řad učitelů i žáků děkujeme. Rovněž děkujeme panu školníkovi, který pomohl učitelům uhájit fotbalovou čest.

 

FOTOGALERIE ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny