Dnes je pátek 17. 8. 2018 a svátek má Petra

TŘÍDÍM - TŘÍDÍŠ - TŘÍDÍME

22. 3. 2016

Základní škola V Sadech, jako jedna z mála škol, nabízí žákům na II. stupni povinně volitelný předmět ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA. V rámci tohoto předmětu připravují sedmáci a osmáci pro své spolužáky na I. stupni přírodovědné soutěže, kterých se zúčastní postupně všechny děti od 1. do 5. tříd.

V letošním školním roce pracují členové výše uvedeného předmětu kromě jiných aktivit také na projektu s názvem TŘÍDÍM - TŘÍDÍŠ - TŘÍDÍME, jehož cílem je vysvětlit dětem důležitost správného nakládání s odpadem. Vše opět probíhá formou soutěží a her.

První křest ohněm absolvovali na začátku velikonočního týdne žáci 8. C, kteří si připravili zábavně naučný program pro naše čtvrťáky. Celá akce se velmi vydařila, o čemž svědčí kladné ohlasy ze strany všech zúčastněných.

Poděkování tak patří nejen žákům, ale i hlavní organizátorce paní učitelce Jarmile Bezouškové.

Fotogalerie ZDE