Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

TŘÍDÍM - TŘÍDÍŠ - TŘÍDÍME

TŘÍDÍM - TŘÍDÍŠ - TŘÍDÍME

22. 3. 2016

   Základní škola V Sadech, jako jedna z mála škol, nabízí žákům na II. stupni povinně volitelný předmět ENVIRONMENTÁLNÍ VÝCHOVA. V rámci tohoto předmětu připravují sedmáci a osmáci pro své spolužáky na I. stupni přírodovědné soutěže, kterých se zúčastní postupně všechny děti od 1. do 5. tříd.

   V letošním školním roce pracují členové výše uvedeného předmětu kromě jiných aktivit také na projektu s názvem TŘÍDÍM - TŘÍDÍŠ - TŘÍDÍME, jehož cílem je vysvětlit dětem důležitost správného nakládání s odpadem. Vše opět probíhá formou soutěží a her.

   První křest ohněm absolvovali na začátku velikonočního týdne žáci 8. C, kteří si připravili zábavně naučný program pro naše čtvrťáky. Celá akce se velmi vydařila, o čemž svědčí kladné ohlasy ze strany všech zúčastněných.

   Poděkování tak patří nejen žákům, ale i hlavní organizátorce paní učitelce Jarmile Bezouškové.

 

Fotogalerie ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny