Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Světový den zdraví

Téma: Klíšťata
Světový den zdraví

   11. 4. 2014 proběhl na naší škole v rámci Světového dne zdraví projektový den, jehož ústředním tématem se stala KLÍŠŤATA. Vrcholem této akce bylo zhruba čtyřicetiminutové vystoupení učitelů a žáků 9. ročníku pro děti z I. stupně. Vtipné moderátory Honzu a Kamilu doplnila svým krásným zpěvem 9. B, dostalo se také na osvětu, soutěže i čtení básní o klíšťatech a nechyběla ani módní přehlídka malých houbařů z 5. A. Všem účastníkům srdečně děkujeme.

 

Klíšťata 2014 - fotogalerie

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny