Dnes je čtvrtek 15. 11. 2018 a svátek má Leopold

Slavnostní zahájení školního roku s Tomášem Hermannem

Slavnostní zahájení školního roku s Tomášem Hermannem

4. 9. 2017

ZŠ V Sadech přivítala nový školní rok již tradičním čepicováním prvňáčků, které se uskutečnilo v budově nové tělocvičny. Přesně o půl deváté ráno zahájila slavnostní akt paní ředitelka Honsová společně s havlíčkobrodským radním Tomášem Hermannem. Po několika milých větách na úvod došlo na samotné čepicování a naši nejmenší byli za doprovodu školní hymny pasováni na opravdové školáky.

 

FOTOGALERIE ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny