Dnes je pátek 24. 5. 2019 a svátek má Jana

Školní fanklub podpořil krasobruslařky

Školní fanklub podpořil krasobruslařky

  21. 1. 2014

      V těchto dnech probíhají na různých sportovištích Kraje Vysočina Hry VI. Zimní olympiády dětí a mládeže. Vysočinu reprezentují také dvě krasobruslařky z naší školy - Adéla Vlasáková z 9. A a Alžběta Pavlasová ze 4. C.

     Rozhodli jsme se je podpořit a 21. 1. jsme uspořádali autobusový zájezd do Žďáru nad Sázavou. Na zdejším zimním stadiónu se uskutečnily ten den volné jízdy nejlepších mladých krasobruslařů a krasobruslařek z ČR.

     Naše dívky předvedly velmi pěkný výkon, který sklidil zasloužený potlesk prokřehlého publika, a v náročné konkurenci se rozhodně neztratily - Adéla Vlasáková obsadila 8. místo a Alžběta Pavlasová skončila 14.

HOLKY, DĚKUJEME!!!

Více snímků přinášíme v naší fotogalerii.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny