Dnes je pondělí 27. 5. 2019 a svátek má Valdemar

Sady pomáhaly s jarním úklidem

Sady pomáhaly s jarním úklidem

8. a 10. 4. 2015

Protože nám všem záleží na hezkém a čistém prostředí, zapojili jsme se opět do akce Čistá řeka Sázava. Žáci 7. B + 7. C pod vedením paní učitelky Bezouškové a pana učitele Domkáře pomohli i přes nepříznivé počasí Sázavě od přebytečného odpadu. Někteří z nich ještě v rámci hodin environmentální výchovy vyčistili jako bonus břehy rybníka Obora v parku Budoucnost.

Všem, kteří přiložili ruku k dílu, patří velké poděkování.

 

Fotogalerie ZDE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny