Dnes je čtvrtek 23. 5. 2019 a svátek má Vladimír

Projekt "Česká republika 25"

Projekt

11. 1. 2018

V letošním roce slavíme 25. výročí vzniku samostatné České republiky a tuto významnou událost si připomínají i jednotlivé třídy naší školy. Například žáci 1. B se pod vedením paní učitelky Jany Šenkové seznámili zábavnou formou se státními symboly, absolvovali virtuální prohlídku Pražského hradu, zhlédli rovněž vystoupení hradní stráže a na závěr společně vyráběli české vlaječky. Jak se dílo zdařilo, můžete posoudit v naší fotogalerii.

 

Součástí projektu ČR 25 byla také zajímavá výtvarná soutěž, při níž žáci na I. stupni vytvářeli tematická díla "obohacená" o vzkazy České republice.

 

FOTOGALERIE  ZDE

 

 

 

 


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny