Dnes je pátek 19. 4. 2019 a svátek má Rostislav

Přespolní běh - krajské kolo

Přespolní běh - krajské kolo

Dne 11.10. se tři družstva z naší školy zúčastnila Krajského přeboru v přespolním běhu. Již tradičně tento závod proběhl u Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou. Družstvo mladších žáků obsadilo 2. místo, v jednotlivcích si úžasným výkonem doběhl pro vítězství Daniel Dočkal. Družstvo mladších žákyň obsadilo také 2.místo. Pěkné umístění - 5. místo - vybojovala v silné konkurenci i starší děvčata.

Žákům blahopřejeme a děkujeme za vynikající výsledky. 

FOTO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

KALENDÁŘ
KONTAKTY
FACEBOOK
loader Načítám...

Základní škola Havlíčkův Brod

V Sadech 560

Telefon: (+420) 569 422 179

Email: info@zssady.cz

Více viz Kontakty

Logo kraje Webové stránky podpořil Kraj Vysočina - Fond Vysočiny